El cuerpo del deseo

Bogaty, ale starszawy Pedro José Donoso poślubia piękną, lecz chciwą młodą kobietę, Isabel. Ta nie kocha swojego męża, potajemnie spotyka

Bogaty, ale starszawy Pedro José Donoso poślubia piękną, lecz chciwą młodą kobietę, Isabel. Ta nie kocha swojego męża, potajemnie spotyka się z kochankiem, Andresem, z którym planuje pozbyć się małżonka i przejąć jego majątek. W snach Pedro José pojawia się silny młodzieniec o imieniu Salvador, który pracuje na farmie.

Po przebudzeniu starszy mężczyzna odnosi wrażenie, że sny były rzeczywistością. Gdy nagle umiera, również farmer odchodzi z tego świata. Duch Pedro José nie chce się poddać i przenika do ciała młodzieńca niesionego właśnie na cmentarz. Następnie rozbija trumnę i trafia do szpitala. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego niezwykłego fenomenu. Farmer Salvador posiada wiedzę i zdolności, jakich nigdy nie przejawiał wcześniej. Nie wie, co się stało i dlaczego. Powoli zaczyna jednak rozumieć powód dziwnego przeobrażenia. Chodzi o poznanie prawdy o tym, co działo się tuż pod jego nosem i za jego plecami. Wtedy przyjdzie czas na podjęcie właściwej decyzji.

Nachodzi dzień ślubu Pedro José i Isabel. Pedro José wciąż dręczy powtarzający się koszmar senny, którego nie potrafi zrozumieć. Simón, syn zarządzającej domem Abigail, świętuje z okazji ślubu swojego pracodawcy. Nina, matka Isabel, próbuje przekonać córkę, że bardzo skorzysta na ślubie z Pedro José. Antonio, brat Simona, uważa, że don Pedro José żeniąc się z Isabel, popełnia największy błąd swojego życia. W domu Pedro José zjawia się medium – Gayetana, chce go ostrzec i odwieść od ślubu, wtedy dowiaduje się, że bogaty przedsiębiorca nie będzie więcej korzystał z jej usług. Pedro José boi się reakcji córki na jego ślub z Isabel. Angeli nie udaje się powstrzymać ojca, który bez przeszkód żeni się z Isabel. Jednak w wyniku kłótni z córką podupada na zdrowiu i nowożeńcy muszą zrezygnować z podróży poślubnej. Kiedy Pedro José jest w szpitalu, Isabel spotyka się z Andrésem. Angela, za pośrednictwem Abigail prosi, by Simón i Antonio nie zbliżali się do niej. Angela postanawia nie wracać do Europy i zostać przez jakiś czas w rodzinnym domu.Comments

  1. NAJLEPSZA TELENOWELA JAKĄ OGLĄDAŁAM . POPROSTU OSKAR DLA NIEJ TO MAŁO .

  2. gdzie na internecie można ją obejrzeć??

  3. Fajna ;D

    oglądałam 2 razy .

  4. super telenowela .. nie było by takiej gdyby Mario Cimarro nie grał w niej . Ale teraz bd można go znowu zobaczyć w MDA :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.