Bogaty, ale starszawy Pedro José Donoso poślubia piękną, lecz chciwą młodą kobietę, Isabel. Ta nie kocha swojego męża, potajemnie spotyka się z kochankiem, Andresem, z którym planuje pozbyć się małżonka i przejąć jego majątek. W snach Pedro José pojawia się silny młodzieniec o imieniu Salvador, który pracuje na farmie.

Po przebudzeniu starszy mężczyzna odnosi wrażenie, że sny były rzeczywistością. Gdy nagle umiera, również farmer odchodzi z tego świata. Duch Pedro José nie chce się poddać i przenika do ciała młodzieńca niesionego właśnie na cmentarz. Następnie rozbija trumnę i trafia do szpitala. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego niezwykłego fenomenu. Farmer Salvador posiada wiedzę i zdolności, jakich nigdy nie przejawiał wcześniej. Nie wie, co się stało i dlaczego. Powoli zaczyna jednak rozumieć powód dziwnego przeobrażenia. Chodzi o poznanie prawdy o tym, co działo się tuż pod jego nosem i za jego plecami. Wtedy przyjdzie czas na podjęcie właściwej decyzji.

Nachodzi dzień ślubu Pedro José i Isabel. Pedro José wciąż dręczy powtarzający się koszmar senny, którego nie potrafi zrozumieć. Simón, syn zarządzającej domem Abigail, świętuje z okazji ślubu swojego pracodawcy. Nina, matka Isabel, próbuje przekonać córkę, że bardzo skorzysta na ślubie z Pedro José. Antonio, brat Simona, uważa, że don Pedro José żeniąc się z Isabel, popełnia największy błąd swojego życia. W domu Pedro José zjawia się medium – Gayetana, chce go ostrzec i odwieść od ślubu, wtedy dowiaduje się, że bogaty przedsiębiorca nie będzie więcej korzystał z jej usług. Pedro José boi się reakcji córki na jego ślub z Isabel. Angeli nie udaje się powstrzymać ojca, który bez przeszkód żeni się z Isabel. Jednak w wyniku kłótni z córką podupada na zdrowiu i nowożeńcy muszą zrezygnować z podróży poślubnej. Kiedy Pedro José jest w szpitalu, Isabel spotyka się z Andrésem. Angela, za pośrednictwem Abigail prosi, by Simón i Antonio nie zbliżali się do niej. Angela postanawia nie wracać do Europy i zostać przez jakiś czas w rodzinnym domu.


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.