Amor Eterno Amor

Prawdziwa miłość jest wieczna i przetrwa wszystko. Carlos (Caio Manhente), po śmierci swojej adopcyjnej matki (Denise Weinberg) uciekł z domu,

Prawdziwa miłość jest wieczna i przetrwa wszystko.

Carlos (Caio Manhente), po śmierci swojej adopcyjnej matki (Denise Weinberg) uciekł z domu, aby uwolnić się od okrutnego ojczyma (Osmar Prado), który wykorzystywał jego nadprzyrodzone zdolności oswajania drapieżnych zwierząt do swoich zysków. Chłopiec dociera na wyspę Marajó, gdzie wyrasta na rosłego mężczyznę (Gabriel Braga Nunes), który jest najlepszym hodowcą bawołów w regionie.

Carlos cały czas nie może zapomnieć swojej młodzieńczej miłości (Julia Gomes), której obiecał wieczną miłość. Jednak z biegiem lat, mężczyzna traci nadzieję na jej ponowne spotkanie i przyjmuje do świadomości, że nie było mu pisane z nią być.

Tymczasem w Rio de Janeiro, schorowana milionerka – Verbena (Ana Lúcia Torre) – nie może pogodzić się z utratą swojego syna, który zniknął z domu przeszło 20 lat temu. U progu śmierci pragnie odnaleźć swojego potomka i poznać przyczyny jego zniknięcia. Nie podejrzewa, że jej były mąż, Virgílio, maczał w tym palce.

Odnalezienie syna utrudnia Verbenie jej rodzina z jej siostrą Melissą (Cássia Kiss Magro) na czele, która pragnie być jedyną spadkobierczynią ogromnej fortuny.

Na szczęście Verbena ma wokół siebie również życzliwe osoby, takie jak Miriam (Letícia Persiles), która bezinteresownie angażuje się w poszukiwania Rodriga i Clara (Klara Catanho), dziewczynka o telepatycznych zdolnościach. Trop prowadzi je do Marajó, gdzie poznają Carlosa i nawet nie przypuszczają, że to Rodrigo, którego poszukują.

Miriam i Carlos zakochują się w sobie, co jest w niesmak Fernandowi (Carmo Dalla Vecchia),  narzeczonemu dziewczyny. Ich miłość będzie wystawiona na wiele prób, zwłaszcza wtedy, gdy na horyzoncie pojawi się dorosła Elisa (Mayana Neiva), młodzieńcza miłość Carlosa.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: 161

SCENARIUSZ: Elizabeth Jhin
REŻYSERIA: Rogério Gomes

OBSADA: Gabriel Braga Nunes (Carlos/Rodrigo), Letícia Persiles (Miriam), Mayana Neiva (Elisa), Carmo Dalla Vecchia (Fernando), Cássia Kiss Magro (Melissa), Ana Lúcia Torre (Verbena), Othon Bastos (Lexor), Osmar Prado (Virgílio), Andréia Horta (Valéria), Klara Castanho (Clara), Luis Melo (Dimas) i inni.

TEMAT PRZEWODNI:  Ana Caram – Leva-me pra Lua

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”37445851″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.