„Bezduszna” – Odcinek 48: Poleje się krew

W 48. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Carmelo odradza Rafaelowi ślub z Fernandą. Emisja 20 września 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Rigoberto wdaje się w bójkę w domu publicznym Flor i zostaje uderzony w twarz. Isidoro zaczepia go i próbuje skusić szansą na zarobienie dużych pieniędzy. Rafaelowi przeszkadza obecność Cesara i namawia Fernandę do opuszczenia rancza. Ona protestuje, nie zamierza bowiem rezygnować z obranego celu. Clara nie chce być kością niezgody w relacjach Davida z rodziną. Miriam ostrzega Candelę przed Wilibertem. Clara i David rozmawiają o tym, jak zmieni się ich życie, gdy on zostanie burmistrzem.

Martina jest zdeterminowana, by rozdzielić syna z Clarą. Szuka sposobu na skompromitowanie dziewczyny. Julia złości się, gdy słyszy, że Octavio spędził popołudnie z żoną w sypialni. Germanowi nie podoba się, że Ángela udawała dziewczynę Rigoberta. Martina uważa, że Rafael ma zły wpływ na Davida. Rzeka wylewa, a Luis nie wraca. Przyjaciele mężczyzny wszczynają poszukiwania. Wspólnik Octavia stawia mu ultimatum – jeśli nie rozwiąże problemów ekologicznych na czas, zakończą współpracę. Carmelo uprzedza Rafaela, że jeśli poślubi Fernandę, zdarzy się coś niedobrego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezduszna
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.