Paola Miranda i Paulina Doria (w obie role wcieliła się Sandra Echeverría) są siostrami bliźniaczkami, które zostały rozdzielone w dzieciństwie. Przypadkowe spotkanie sprawia, że dowiadują się o swoim istnieniu. Paola nie jest szczęśliwa jako żona prezydenta Meksyku, Carlosa Bernala (Andrés Palacios). Postanawia rozpocząć nowe życie. W tym celu kobieta usiłuje doprowadzić do tego, by mieszkająca wraz z matką Paulina Doria zaczęła ją udawać. W końcu dziewczyna przystaje na jej propozycję, co wywołuje szereg komplikacji oraz nieprzewidzianych sytuacji. Wkrótce na jaw wychodzi także prawdziwy motyw działania Paoli.

Remake wielkiego hitu sprzed lat. Serial stanowi nieco zmienioną fabularnie, przeniesioną w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego 25-odcinkowa wersja słynnej „Pauliny” z 1998 roku. Premiera w czwartek 1 października o godz. 12.55 w Czwórce. Emisja od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Więcej informacji na stronie www.novela.pl/uzurpatorka


16 KOMENTARZE

  1. Hej dziewczyny, nie spodziewajcie że któraś ze stacji pokaże tegoroczną telenowelę, która jest w obiegu dopiero od września na Meksykańskim rynku. Stacje kupują dany serial po tym jak jest duża popularność przy wykupywaniu na inne rynki m.in. Europejskie. U nas w Polsce królują seriale polskie jak i tureckie.

  2. Fabuła dość ciekawa jednak pora emisji kiepska..co prawda sporo osób pracuje zdalnie lub nie pracuje bo stracili pracę przez covid ale powinni serial emitować o 18 lub 21 . Królowa południa jest emitowana o 20 i Brzydula o 20 ale dobrze że są powtórki.

  3. Ale to nie jest telenowela, tylko serial!!! Jak pisze w opisie, historia z hitu sprzed lat uwspółcześniona, krótka wersja, tylko 25-odcinkowa. Oprócz głównego wątku zamiany ról przez siostry bliźniaczki, nie ma nic wspólnego z Paulina(La Usurpadora) z roku 1998. Televisa nakręciła kilka krótkich wersji znanych telenowel.

    • Zgadzam się z Kasią. Dajcie Imperio de Mentiras. Oglądam w wersji hiszpańskojęzycznej i jest super. Do tego ciekawa obsada. Oczywiście, jak byście ten serial emitowali to o innej porze. Najlepiej jakoś popoludniu, a nie o 13. 13 godzina to porażka.

  4. Ale ci aktorzy byli w telemundo i w ogole nie pasują na tak wyczekaną meksykańską telenowele a już na pewno nie oni,po obejrzeniu stwierdzam ,że to jest okropna telenowela,dajcie coś innego z televisy ,tak wspominam miło „kiedy się zakocham” , „trzy razy Ana” albo „amor bravio”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.