„Uzurpatorka” – Odcinek 1: Krzyk wolności

W 1. odcinku serialu „Uzurpatorka”: Pierwsza dama Meksyku odnajduje bliźniaczą siostrę. Emisja w czwartek 1 października o godz. 12.55 w Czwórce.

Paola Miranda de Bernal, piękna żona prezydenta Meksyku Carlosa Bernala, ma dość swojego obecnego życia, męża, który już dawno ją znudził, jego uzależnionego od alkoholu nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa, Emilia, a nawet swojej córki, Lisette, którą urodziła Carlosowi. Kiedy Bernal boryka się z problemami ogarniętego strajkami kraju, Paola z coraz większą frustracją zmusza się do zachowania pozorów, ukrywając swój romans z Gonzalem, bogatym playboyem, uwikłanym w nielegalne interesy.

Szansę na zmianę dostrzega, gdy wynajęty przez nią detektyw ustala, że jej biologiczna matka, Olga Doria, mieszka w Kolumbii z jej siostrą-bliźniaczką, Pauliną. Paulina prowadzi w Bogocie fundację dla sierot. Kiedy z powodu eksmisji sierocińca zabiera do domu grupę dzieci, rozstaje się z partnerem, który nie potrafi tego zaakceptować.

Zdjęcia łudząco podobnej do niej siostry nasuwają Paoli pomysł, jak bez konsekwencji uwolnić się od uciążliwych zobowiązań i zacząć nowe życie. Pod pretekstem nawiązania współpracy z fundacją Pauliny, Paola zwabia siostrę do Meksyku i grozi jej, że wynajęty przez nią w Kolumbii człowiek zabije jej schorowaną matkę, jeśli Paulina nie zgodzi się na pewien czas zająć jej miejsca.

Materiały prasowe
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/uzurpatorka


Comments

  1. Paola Bracho jedna z najlepszych antagonistek.

  2. Wiadomo jaka była oglądalność?

  3. Nawet imion bohaterów nie zmienili, a nazwiska i tytuł w oginalne ten sam co ma Paulina. Paulina to był Polski tytuĺ telenoweli.

  4. Może ktoś nie oglądał Pauliny, ale wolę oginalną wesje Usurbatorki czyli Pauline.

  5. To jest gówno!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.