Paola Miranda de Bernal, piękna żona prezydenta Meksyku Carlosa Bernala, ma dość swojego obecnego życia, męża, który już dawno ją znudził, jego uzależnionego od alkoholu nastoletniego syna z pierwszego małżeństwa, Emilia, a nawet swojej córki, Lisette, którą urodziła Carlosowi. Kiedy Bernal boryka się z problemami ogarniętego strajkami kraju, Paola z coraz większą frustracją zmusza się do zachowania pozorów, ukrywając swój romans z Gonzalem, bogatym playboyem, uwikłanym w nielegalne interesy.

Szansę na zmianę dostrzega, gdy wynajęty przez nią detektyw ustala, że jej biologiczna matka, Olga Doria, mieszka w Kolumbii z jej siostrą-bliźniaczką, Pauliną. Paulina prowadzi w Bogocie fundację dla sierot. Kiedy z powodu eksmisji sierocińca zabiera do domu grupę dzieci, rozstaje się z partnerem, który nie potrafi tego zaakceptować.

Zdjęcia łudząco podobnej do niej siostry nasuwają Paoli pomysł, jak bez konsekwencji uwolnić się od uciążliwych zobowiązań i zacząć nowe życie. Pod pretekstem nawiązania współpracy z fundacją Pauliny, Paola zwabia siostrę do Meksyku i grozi jej, że wynajęty przez nią w Kolumbii człowiek zabije jej schorowaną matkę, jeśli Paulina nie zgodzi się na pewien czas zająć jej miejsca.

Materiały prasowe
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/uzurpatorka


5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.