"Samantha!" od 6 lipca w Netflixie | novela.pl

“Samantha!” od 6 lipca w Netflixie

novela.pl 6 lipca 2018 0

Brazylijski serial komediowy “Samantha!” o byłej dziecięcej gwieździe próbującej po trzydziestu latach na nowo zaistnieć w świetle reflektorów od piątku 6 lipca w Netflixie.

“Samantha!” od 6 lipca w Netflixie

Od piątku 6 lipca w ofercie Netflixa znajdziemy trzeci – po “3%” i “Dobrze naoliwionej maszynie” – oryginalny serial amerykańskiego producenta wyprodukowany w Brazylii. Nosi tytuł “Samantha!” i opowiada o byłej dziecięcej gwieździe telewizji, która dziś, po trzydziestu latach przerwy, szuka sposobu na zaistnienie w show-biznesie. W odróżnieniu od poprzedników, serial jest skierowany do widza szukającego lekkiej historii, utrzymanej w duchu komediowym. Pierwszy sezon liczy zaledwie siedem 30-minutowych odcinków.

W latach 80. w telewizji brazylijskiej wiodły prym programy dziecięce. “Show Xuxy” czy “Nivel X” były dla wielu młodych talentów furtką do przyszłej kariery. Gwiazdą jednego z takich programów była Samantha, młodziutka prezenterka i liderka zespołu Tuminha Plim Plom. Jednakże, sława o niej przeminęła wraz z upływającym czasem i dziś jej imię jest tylko wspomnieniem dawnych lat. Ona sama ukryła się w domowym zaciszu, u boku męża, byłego piłkarza, i dwójki dzieci. Kiedy na horyzoncie wyłania się okazja na ponowne znalezienie się w świetle reflektorów, Samantha nie ma oporów, aby z niej skorzystać.

W rolach głównych występują Emanuelle Araújo (“A favorita”), Daniel Furlan, Ary França, Douglas Silva, Cauã Gonçalves i Sabrina Nonato. Twórcą serialu jest Felipe Braga, autor nominowanego do międzynarodowych nagród Emmy serialu “Mandrake”. Opracowaniem scenariusza zajął się Roberto Vitorino, zaś reżyserią Luis Pinheiro.

Komentarze »


X