„Przystań” od 5 marca w HBO

Hiszpański serial „Przystań” (El embarcadero) z Verónicą Sánchez, Irene Arcos i Álvaro Mortem od wtorku 5 marca w HBO oraz HBO GO .

Alexandra jest odnoszącą sukcesy architektką, która pewnego dnia musi zmierzyć się z najgorszym koszmarem. Kobieta odbiera telefon od lokalnego policjanta, Conrada, który prosi ją o zidentyfikowanie ciała. Jej męża Oscara znaleziono na molo w parku Albufera nieopodal Walencji. Kobieta zastanawia się jak jej ukochany mógł popełnić samobójstwo, skoro kilka godzin wcześniej snuli razem plany dotyczące przyszłości. Co gorsza Alexandra z czasem odkrywa, że Óscar wiódł podwójne życie z kobietą o imieniu Verónica. Kim ona jest? Kim był mężczyzna, którego kochała przez 15 lat? Co się dokładnie stało tamtej fatalnej nocy na molo? Álex postanawia przybrać fałszywą tożsamość i wprowadza się do Veroniki. Z pomocą Conrada powoli odkrywa sekrety swojego nieżyjącego już męża…

„Przystań” (oryg. El embarcadero) to serial sensacyjny mówiący o kłamstwie, miłości i zbrodni. Pełna tajemnic produkcja została wyreżyserowana przez Jesúsa Colmenara („Paco i jego ludzie”), Alexa Rodrigo („Dom z papieru”) oraz Jorge’a Dorado („Ana”). Odtwórcami głównych ról są Verónica Sánchez (serial „Bez tożsamości”), Irene Arcos (serial „Szkoła dla elity”), Álvaro Morte (serial „Dom z papieru”), Cecilia Roth („Wszystko o mojej matce”) oraz Marta Milans („Wstyd”).

Materiały HBO

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.