„Paulina” - Odcinek 40: Prawdziwe korzenie | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 40: Prawdziwe korzenie

novela.pl 6 marca 2019 0

W 40. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina wyjawia Lourdes, kim naprawdę jest Osvaldo. Emisja 13 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 40: Prawdziwe korzenie

Paulina uprzedza Osvalda, że jeśli ponownie zbliży się do niej, doniesie o tym Lourdes. Amador przedstawia się Lalicie jako Fidel i prosi, żeby została jego dziewczyną. Mężczyzna liczy po cichu, że kiedy rozkocha w sobie Lalilę, ona naiwnie wyjawi mu plany Paoli. Paola przypomina Gemie i Verónice, że Carlos Daniel jest jej mężem i każda podjęta przez nie próba zawrócenia mu w głowie to strata czasu.

Piedad uświadamia Carlosowi Danielowi, że Paulina naprawdę była w nim zakochana. Luevano informuje Rodriga, że Paola zleciła przelew wszystkich swoich pieniędzy na konto w Monterrey. Carlos Daniel zamieszcza w gazetach ogłoszenia dotyczące zaginięcia Carlitosa. Wkrótce otrzymuje pierwszy telefon – osobą dzwoniącą jest Paulina.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X