“Ostatnia śmierć” w HBO

Meksykańskie kino w najlepszym wydaniu. Gustujący w filmach dokumentalnych oraz fantastycznych reżyser David Letxe Ruiz postanowił połączyć ze sobą dwa

Meksykańskie kino w najlepszym wydaniu. Gustujący w filmach dokumentalnych oraz fantastycznych reżyser David Letxe Ruiz postanowił połączyć ze sobą dwa kontrowersyjne tematy, klonowanie organów ludzkich oraz karę śmierci. Rezultatem jest jego pierwszy film pełnometrażowy pt. “Ostatnia śmierć”, pokazywany od grudnia przez HBO.

Nieświadomy zagrożenia lekarz pomaga nieznajomemu mężczyźnie. Nie wie, że jest teraz w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Niedaleka przyszłość. Doktor Jaime Alexandersonznajduje w pobliżu swojego gabinetu nieprzytomnego młodego człowieka. Kiedy mężczyzna odzyskuje świadomość, niczego nie pamięta. Nie wie, kim jest, nie zna nawet swojego nazwiska. Chcąc mu pomóc, doktor Alexanderson trafia do świata konspiracji i przemocy. Zaczyna podejrzewać, że chłopak był ofiarą tajnych eksperymentów medycznych. Dociera do niego, że sam jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i musi podjąć walkę, by przeżyć. Czy kluczem do ocalenia są wspomnienia tajemniczego mężczyzny? Czy Jaimemu uda się przywrócić mu pamięć? (Materiały HBO)

W rolach głównych występują: Kuno Becker (“Gol”, “Mroczna Argentyna”), Álvaro Guerrero (serial “Kapadocja”), Claudette Maillé, Carlos Bracho (telenowela “Ja, ona i Eva”), Alexandra de la Mora oraz Manolo Cardona (“Rosario Tijeras”, telenowela “Wieczny płomień miłości”).

Najbliższa emisja 7 stycznia o godz. 1:00. Emisja na kanale HBO oraz HBO2. Film dostępny jest także w bibliotece HBO GO.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.