A jednak koniec!

Od maja media spekulowały o domniemanym rozstaniu Cauã Reymond (“W niewoli przeszłości”) i Grazi Massafera (“Na kartach życia”). Sami zainteresowani zaprzeczali

Od maja media spekulowały o domniemanym rozstaniu Cauã Reymond (“W niewoli przeszłości”) i Grazi Massafera (“Na kartach życia”). Sami zainteresowani zaprzeczali tym pogłoskom, twierdząc, że rzadko wychodzą razem z powodu ogromu pracy. Mimo to, prasa nie dawała im spokoju. Na początku twierdzono, że para rozstaje się z powodu ciągłych kłótni o zbyt częstą nieobecność  Cauã Reymond w domu. Znajomi Grazi twierdzili, że kobieta często płakała w przerwach podczas zdjęć do “Flor do Caribe”. Wówczas aktorka napisała na swoim Instagramie takie słowa: “Jeśli bym się rozwodziła, nie miałabym nic do ukrycia! Zaczęłabym proces! Mam dość kłamstw wokół mojej rodziny”.

Na przełomie października i listopada prasę obiegła nowina o romansie Caui z Ísis Valverde (“Droga do Indii”), z którą grał parę w mini-serialu “Amores roubados”. Kobieta wyjechała do rodzinnego miasta, żeby uchronić się przed dopadającym ją kryzysem. Niedługo później, aby zatuszować sprawę, małżeństwo postanowiło nakręcić spot reklamujący margarynę, w którym wyglądali na szczęśliwą rodzinę.

Jednak w grudniu, po wielu miesiącach plotek i domysłów, Cauã Reymond zdecydował się wyznać prawdę i powiedział, że on i Grazi nie są już razem: “Rozstaliśmy się. Długo zaprzeczaliśmy, ale pora z tym skończyć, żebyśmy mogli z Grazi wreszcie spokojnie porozmawiać”.

Cauã i Grazi pobrali się w 2008 roku. W październiku 2012 na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Sofia, dla której para stara się utrzymywać jak najlepsze kontakty. Aby uszczęśliwić swoją córkę, Grazi i Cauã spędzili Wigilię wspólnie w swojej posiadłości w Itanhangá, z której Cauã wyprowadził się ponad miesiąc temu.

Od 21 stycznia Polacy mieszkający za granicą będą mogli oglądać Cauã Reymond w hitowej telenoweli “W niewoli przeszłości”. My tymczasem możemy śledzić losy jego bohatera w “Czarującej Opowiastce”, dostępnej na stronie www.cordelencantado.novela.pl
Comments

  1. Ale on przystojny:-)

  2. Oni do siebie nie pasowali. Dla Caua idealna jest Aline Moraes z którą tworzył przepiękną parę. Marzy mi się ich powrót.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.