“Obsesja zemsty” od 25 marca w kinach

Prezentowany na festiwalu w Maladze hiszpański film pt. “Obsesja zemsty” (oryg. Tiempo sin Aire) z Juaną Acostą w roli głównej od 25 marca w kinach.

25 marca do polskich kin studyjnych wejdzie debiutancki film duetu reżyserów Samuela Martían Mateosa i Andrésa Luque Péreza pt. “Obsesja zemsty” (oryg. Tiempo sin aire). Film znalazł się rok temu w oficjalnej sekcji Festiwalu Kina Hiszpańskiego w Maladze. W głównej roli kolumbijska aktorka Juana Acosta (“Perfekcjonista”). Obsadę uzupełniają Carmelo Gómez (“Metoda”), Adriana Ugarte (“Combustión”, “Palmeras en la nieve”), Félix Gómez (“Granice bólu”, “Agnozja”) i Juan Pablo Shuk (seriale “Statek”, “Gorzka zemsta”).

Historia filmu rozpoczyna się w Kolumbii, w trakcie bezpardonowej wojny między wojskiem a partyzantką. Obie strony wykazują się podobną bezwzględnością, a ofiarami padają głównie wieśniacy. Jedną z nich jest María, która najpierw traci męża, a następnie żołdacy gwałcą jej córkę. Przypadkiem w ręce kobiety trafia zdjęcie Ivána, jednego z napastników. Spragniona zemsty na mężczyźnie rusza jego śladem do Hiszpanii. Po przyjeździe do Europy musi poradzić sobie z traumą syna Daniela, który z ukrycia był świadkiem gwałtu na siostrze. Jednocześnie prowadzi poszukiwania domniemanego sprawcy… (Aurora)

[tabs tab1=”Obsesja zemsty – Zwiastun”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”29092″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.