„Giganci” – Odcinek 3: Zbieżności

W 3. odcinku serialu „Giganci”: Daniel spiskuje za plecami Tomása. Emisja 16 grudnia 2018 o godz. 20.00 w Canal+ Seriale.

Inspektor Márquez podejrzewa, że rodzina Guerrero ma coś do ukrycia. Od wielu lat depcze jej po piętach i wie, że jej słabym punktem jest adwokat Iriarte, skarbnik jednej z rządzących partii politycznych a razem sługus Tomása. Nie może jednak podjąć żadnych działań ze względu na brak zezwolenia sędziego Matasa. Daniel zatrudnia zręcznego księgowego, żeby dyskretnie doprowadzić do upadku imperium swojego brata Tomása. Tomás tymczasem uskutecznia swój plan pozbycia się wspólnika z południa, dawnego współpracownika ojca, zwanego Wilkiem. Proponuje Danielowi, żeby zajął jego miejsce w siatce przemytniczej. Sol mierzy się z niełatwym zadaniem powstrzymania nastoletniej córki Carmen przed rozwijaniem zachowań rasistowskich.

Materiały novela.pl

„Giganci” (Gigantes), serial, Hiszpania, 2018; Reżyseria: Enrique Urbizu, Jorge Dorado; Występują: José Coronado, Isak Férriz, Daniel Grao, Carlos Librado, Yolanda Torosio, Sofía Oria, Elisabeth Gelabert, Juana Acosta, Xenia Tostado i inni; Strona: www.novela.pl/giganci.

[tabs tab1=”Giganci – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.