„Twoja na zawsze” – Odcinek 108: Niespokojne leczenie

W 108. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego ignoruje romans Iran. Olvido chce opuścić szpital. Emisja 14 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza krytykuje Iran i Stefana za ich rozpustność. Stefano zarzuca jej, że przemawia przez nią zazdrość. Doktor Villanueva mówi Davidowi, że Olvido powinna przyjmować gości, którzy mogą jej pomóc w odzyskaniu wspomnień oraz przezwyciężyć ból po stracie dziecka. Iran złości się na Diega, gdy ten okazuje obojętność na wieść o jej romansie ze Stefanem. Udaje jej się natomiast dokuczyć Esperanzie, zazdrosnej o jej nowego partnera. Raquela nachodzi Olvido w szpitalu, żeby jej dokuczyć; posądza ją o utopienie dziecka. Chuy i Marthita chcą zabrać Eufrasię do okulisty, by przywrócił jej wzrok. Jej kategoryczna odmowa daje do myślenia Chuyowi. Chłopak podejrzewa, że matka nie jest z nim szczera. David uprzedza matkę, że wybiera się z wizytą do Olvido. Olvido błaga go, żeby zabrał ją ze szpitala.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.