“Krwawe gody” w Cinemax

Nagrodzony dwiema Goyami dzieło Pauli Ortiz pt. “Krwawe gody” z Inmą Cuesta, Álexem Garcíą i Asierem Etxeandią w Cinemax.

Jedną ze styczniowych propozycji kanału Cinemax jest oparte na słynnej sztuce Federika Garcíi Lorki wielokrotnie nagradzane filmowe dzieło Pauli Ortiz pt. “Krwawe gody” (oryg. La novia). W rolach głównych występują Álex García (“Kamikadze”), Inma Cuesta (“Uśpiony głos”, serial “Czerwony Orzeł”), Asier Etxeandia (“Mama”, “Przerwane objęcia”), Leticia Dolera (“[Rec] 3: Geneza”, “Jak być normalną”) Manuela Vellés (“Porządek rzeczy”) oraz nagrodzona Goyą Luisa Gavasa (“Nie zrywa się kwiatów”).

Hiszpania, lata trzydzieste XX wieku. Dwie zwaśnione od pokoleń rodziny ma pogodzić ślub dzieci. Problem jednak w tym, że przyszła panna młoda kocha innego mężczyznę. Kobieta stara się być dobrą i posłuszną córką, ale w końcu namiętność zwycięża. W trakcie swojego wesela decyduje się na ucieczkę w nieznane z kochankiem. Jej świeżo poślubiony mąż nie potrafi ukryć złości. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie będzie miało niszczące dla wszystkich konsekwencje.

Najbliższe emisje w Cinemax: 9 stycznia o godz. 11:40, 25 stycznia o godz. 18:20 i 26 stycznia o godz. 9:35; oraz w Cinemax 2: 12 lutego o godz. 15:25 i 13 lutego o godz. 6:00.

[tabs tab1=”Krwawe gody – Zwiastun”]
[tab id=1][/tab]
[/tabs]Comments

 1. novelo.pl, ile odcinków ma telenowela “Złote serce” ? :)

  1. Samdreo, prosimy o umieszczanie komentarzy pod wpisami, których dotyczą. Informacje o serialu “Złote serce”, w tym także liczbę odcinków, możesz znaleźć na https://www.novela.pl/zlote-serce/

   1. Pytam, ponieważ na podstronie telenoweli podaliście liczbę 352 odcinków, a w notce zapowiadającej premierę “Złotego Serca” 326 odcinków – która wersja jest więc prawidłowa ?

    1. Obie. Emisja serialu w Portugalii zamknęła się w liczbie 326, jednak wersja dystrybucyjna liczy ich 352.

     1. Dziękuję za wyjaśnienie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.