“Cromo” od 12 października w Ale kino+

Argentyński serial Lucíi i Nicolása Puenzo pt. “Cromo” premierowo od 12 października w Ale kino+. W jednej z głównych ról Emilia Attías.

Argentynka Lucia Puenzo, autorka nagrodzonego na festiwalu w Cannes dramatu “XXY” oraz trzymającego w napięciu dramatu “Anioł śmierci”, przedstawia nowy serial pt. “Cronos”, wyreżyserowany wspólnie z bratem Nicolásem Puenzo – oboje są dziećmi Luisa Puenzo, twórcy nagrodzonej Oscarem “Wersji oficjalnej” – i Pablem Fendrikiem (“Bandyta”, “El ardor”). Serial miał swoją premierę rok temu na festiwalu filmowym w Toronto, w nowej sekcji “Series prime time”, gdzie został entuzjastycznie przyjęty. Premiera w Ale kino+ w środę 12 października o godz. 20:10 (dwa odcinki).

“Cromo” jest eko-thrillerem o miłosnym trójkącie grupy aktywistów z wątkiem kryminalnym i rozbudowanym tle społecznym. Valentina (w tej roli Emilia Attias), idealistka i aktywistka, podróżuje po wschodniej Argentynie i bada stan tamtejszej wody. Zatrzymuje się w błotnistym miasteczku Corrientes, nie spodziewając się jak niebezpieczne to miejsce. Odkrywa tam skażenie wody, które ma śmiertelny wpływ na życie okolicznych mieszkańców. Za swoje odkrycie ginie. Zagadkę jej śmierci próbują rozwiązać – mąż Valentiny Diego (Guillermo Pfening) oraz ich najbliższy przyjaciel i współpracownik, a zarazem… kochanek Valentiny, Simón (Germán Palacios).

[tabs tab1=”Cromo – Zwiastun” tab2=”Cromo – Spot telewizyjny”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Oglądał ktoś pierwszy odcinek, jak wrażenia? Z ilu odcinków składa się całość?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.