„Zaraza” – Odcinek 2: Pakt

W 2. odcinku serialu „Zaraza”: Miguel otrzymuje od wielkiego inkwizytora szansę na ocalenie własnego życia. Emisja 4 marca 2018 o godz. 22:15 w Epic Drama.

Wielki Inkwizytor Celso de Guevara, który przed pięcioma laty interweniował w sprawie Matea przed samym królwem, ponownie wyciąga do niego pomocną dłoń. Zabiera go z zamkowej celi i zawozi na przedmieścia Sewilli, gdzie doszło do zbrodni. Na miejscu dowiadują się od jedynego świadka, niemówiącego po hiszpańsku chłopca, że morderstwa dokonał olbrzym. Zadaniem Matea jest rozwiązanie sprawy. Jeśli poniesie klęskę, zostanie spalony żywcem na stosie. Morata i Zúñiga widzą, jak dżuma zbiera kolejnie żniwa. Ten pierwszy nalega, aby rozgłoszono wieść o zarazie i poinformowano Koronę.

Opracowanie novela.pl, fot. Julio Vergne

„Zaraza” (La peste), serial, Hiszpania 2018; Reżyseria: Alberto Rodríguez, Paco Baños; Występują: Pablo Molinero, Paco León, Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz, Manuel Solo, Tomás del Estal, Paco Tous, Manuel Morón, Cecilia Gómez i inni; Strona: www.novela.pl/zaraza/

[tabs tab1=”Zaraza – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.