„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 57: Propozycja ucieczki

W 57. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Sofía pragnie uciec z księdzem Grau. Emisja 9 września o godz. 16:00 w TVP 1 .

Ángela obiecuje, że wycofa zeznanie obciążające doñę Teresę, ale stawia warunek. Musi ona napisać oświadczenie, w którym przyzna się do zlecenia zabójstwa Celii Velledur. Teresa przystaje na jej propozycję. Ayalę dziwi fakt, że Bazanowi tak bardzo zależy na skazaniu Andresa, że pomija oczywiste dowody jego niewinności. Potajemnie sprowadza z Madrytu akta nadinspektora, lecz przebieg jego służby jest nienaganny. Hernando proponuje przeszukać pokój Bazana w pensjonacie. Na ten sam pomysł wpadają Maite, Alicia i Julio. Bazan przyłapuje Maite na przeszukiwaniu jego rzeczy, ale puszcza ją wolno. Sofia proponuje księdzu Grau wspólną ucieczkę. Elisa podejrzewa, że jej synowa ma kochanka.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.