„Twoja na zawsze” – Odcinek 132: Olvido poznaje prawdę

W 132. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido dowiaduje się, że Stefano jest biologicznym ojcem Diega. Emisja 18 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Nelson i Jaguar czują się zdradzeni przez Stefana. Planują ucieczkę. Angustias przyjmuje pracę kelnerki w lokalu, w którym niegdyś pracowała jako tancerka. Chuy obiecuje Vanessie, że pomoże jej odnaleźć matkę. Iran odkrywa sekretny pokój, w którym Nelson i Jaguar ukrywali się przed policją. Nelson wyładowuje swoją złość na Iran, którą obwinia o swoje problemy. Marthicie z wielkim trudem przychodzi wypowiedzenie kilku słów. Eufrasia przerywa jej, gdy jest bliska wyjawienia Chuyowi, co zrobiła ich matka. Piranha, kryminalistka, którą Iran poznała w celi, rozpoznaje Angustias. Raquela uświadamia Stefana, że Olvido nigdy go nie pokocha, gdyż jej serce należy do Diega. Esperanza ma nadzieję, że Olvido wycofa się z zamiaru poślubienia Stefana, gdy dowie się, że Diego jest jego synem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.