„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 27: Na tropie niedoszłego zabójcy

W 27. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Alicia i Julio szukają niedoszłego zabójcy Andrésa. Emisja 21 stycznia o godz. 14:50 w TVP 1 .

Doña Teresa publicznie upokarza Belén i wydala ją z hotelu. Dokłada też wszelkich starań, by nikt w okolicy nie ważył się udzielić dziewczynie pomocy. Garrido próbuje szantażować Alicię, grozi, że doniesie o jej romansie z Juliem. W zamian za milczenie żąda dokumentów z sejfu Diega. Javier, zdruzgotany odejściem Adriany, postanawia wstąpić do klasztoru. Teresa podejmie odpowiednie kroki, by odwieść go od tego pomysłu. Alicia i Julio oglądają film z weselnego przyjęcia. Przez kilka sekund pojawia się na nim tajemniczy mężczyzna. Czy jest to niedoszły zabójca Andrésa? Diego przechwytuje anonim adresowany do Alicii. Miotany zazdrością w ostatniej chwili odwołuje służbowy wyjazd i wraca do hotelu, by przyłapać żonę z kochankiem.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.