Julio ze zdumieniem odkrywa, że jego wybawicielką jest Cristina, którą uważał za zmarłą. Garrido zdaje raport ze swej nieudanej misji. Diego każe mu dokończyć zadanie. Cristina mówi bratu, dlaczego musiała się ukrywać w domu Pascuala. Opowiada, jak weszła w posiadanie listu, który mógłby skompromitować Teresę Alarcón i pozbawić ją majątku. Mówi też, jak zamierzała go wykorzystać i co stanęło jej na przeszkodzie.

Diego nadal przebywa w areszcie jako podejrzany o zamordowanie Cristiny. Pod jego nieobecność trzeba wybrać nowego dyrektora hotelu. Javier prosi matkę, żeby dała mu ostatnią szansę. Teresa zgadza się, lecz przezornie przydziela mu Alfreda jako zastępcę. Alfredo jest oburzony i upokorzony. Belén choruje po wypiciu naparu z ruty, który był przeznaczony dla Cataliny. Próbuje poróżnić Andrésa z matką. Catalina podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że nie może ufać Belén. Nowy dyrektor daje dowód swojej niekompetencji. Cristina zjawia się potajemnie w hotelu, żeby odszukać list kompromitujący Teresę Alarcón.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.