„Za późno cię poznałam” – Odcinek 4: Pierwszy pocałunek

W 4. odcinku telenoweli „Za późno cię poznałam”: Ricardo całuje Patricię. Sponsoruje jej zespołowi instrumenty muzyczne. Emisja 25 czerwca 2019 o godz. 9.35 w iTVN.

Estrella poznaje Margot. Powtarza jej ostrzeżenie, jakie udzieliła Patricii. Patricia wybiera się wraz z koleżankami do baru na zaproszenie Héctora. Na miejscu spotykają Ricarda. Obaj panowie przekonują Cabeta, żeby zezwolił zespołowi na występ. Cabeto orientuje się, że Patricia wpadła Héctorowi w oko. Uprzedza go, że ma rywala. Héctor odwozi dziewczyny do domu. Margot insynuuje córce, żeby nie ignorowała Héctora. Ona mówi jej, że znacznie bardziej podoba jej się Ricardo. Sonia dowiaduje się o spotkaniach Patricii i Ricarda. Jest zrozpaczona. Tymczasem Ricardo spędza przyjemny dzień z Patricią. Zabiera ją na jacht, gdzie pierwszy raz się całują. Potem wręcza jej instrumenty muzyczne. Jeszcze tego samego dnia Patricia spotyka się z Ingrid i Cayą, aby poćwiczyć przed występem. Edgar jest wściekły. Nazajutrz Sonia i Ricardo wybierają obrączki ślubne. Patricia i jej koleżanki także udają się na zakupy. Rozglądają się za materiałem na stroje. Sonia dzwoni do Patricii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Caracol Televisión

„Za późno cię poznałam” (Tarde lo conocí), telenowela, Kolumbia, 2017; Reżyseria: Klych López; Występują: María Elisa Camargo, Roberto Urbina, Javier Jattin, Luna Baxter, Juan Pablo Franco, Pedro Palacio, Megumi Hasebe i inniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.