„W obronie honoru” – Odcinek 8: Arturo nie rezygnuje z zemsty

W 8. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Flavio przypomina Arturowi o obietnicy pomszczenia Almy. Emisja 28 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Soledad pociesza Sofíę i przypomina jej, że ma prawo do szczęścia. Pablo chwali nowych robotników przed Sofíą. Samuel odkrywa, że Leonardo przyłapał go na pocałunku z Iriną. Ulises szuka Emilia. Leonardo uprzedza Samuela, że jeśli postępował rozważnie, nie wyrzuci go z rancza. Andrea wypytuje Nenę o wymagania do zdobycia stypendium w jej fundacji. Cayetana obiecuje Soledad, że pozwoli jej zobaczyć córkę, Verónicę, lecz tylko z daleka. Flavio i Samuel okłamują Andreę i wmawiają jej, że chcą urządzić przyjęcie niespodziankę dla brata.

Irina uświadamia Sofíę, że tak naprawdę niewiele wiedzą na temat przeszłości Leonarda. Emilio przedstawia Leonardowi swoją córkę, która zajmie się zakładami na wyścigi konne. Ten zdumiewa się, gdy odkrywa, że chodzi o Isadorę. Flavio próbuje zbliżyć się do Andrei. Felipe oddaje Arturowi swoją broń na przechowanie przez kilka dni. Samuel wypomina Patricii, że go oszukała i pracuje dla Matamorosa.

Arturo wyznaje Sofíi, że jedyną rzeczą, która napawa go strachem jest uczucie do niej. Ona radzi mu, żeby wyzbył się tego uczucia. Patricia opowiada Samuelowi o swoim życiu. Arturo zapowiada Soledad, że nie odejdzie z domu, dopóki winni nie zapłacą za to, co zrobili jego siostrze. Fernández dowiaduje się, że Valverde jest właścicielem nocnego klubu „Palenque”. Leonardo czyni wyrzuty Isadorze, że ukryła przed ojcem ich znajomość. Flavio przypomina Arturowi o obietnicy pomszczenia Almy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.