„W obronie honoru” – Odcinek 9: Arturo broni Sofíi przed Leonardem

W 9. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Arturo staje w obronie Sofíi, gdy Leonardo próbuje jej dokuczyć. Emisja 31 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Flavio dostrzega dziwne zachowanie Artura. Candela mówi Patricii, że Ulises podejrzewa, że to ona go zdradziła. Andrea i Irina godzą się. Sofía przywołuje Artura do porządku, gdy ten znów zwierza się jej ze swoich uczuć. Leonardo usiłuje zmusić żonę do intymności, lecz ona mu nie pozwala. Opuszcza sypialnię i idzie do dziadka. Wkrótce dołączają do nich Andrea i Irina.

Brigitte sprzedaje historię Almy i Ignacia dziennikarzowi. Arturo zabiera Samuela i Flavia nad grób Almy, żeby we troje złożyli przysięgę zemsty na córkach Ignacia. Leonardo sprowadza psychologa, który ma zbadać Felipe i wmówić Cayetanie, że jej ojciec jest chory. Nena nakrywa swojego narzeczonego na zdradzie. Arturo dowiaduje się, że Flavio planuje wzbogacić się, żerując na rodzinie Junco. Nena spotyka się z Samuelem, żeby porozmawiać o stypendium. Néstor wzywa Emilia do złożenia wyjaśnień na policji. Patricia zapewnia Ulisesa o swojej lojalności. On próbuje ją udusić i myśli, że mu się to udało.

Samuel chwali się braciom, że otrzymał stypendium. Soledad jest świadkiem pocałunku Iriny i Samuela. Psycholog oświadcza Cayetanie, że jej ojciec cierpi na starczą demencję i sugeruje umieszczenie go w ośrodku. Sofía nie zgadza się na zamknięcie dziadka w szpitalu dla obłąkanych. Arturo staje w obronie Sofíi, gdy Leonardo próbuje jej dokuczyć.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.