„W obronie honoru” – Odcinek 3: Sofía opatruje rany Artura

W 3. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Arturo dogryza Sofíi, gdy ta przychodzi mu z pomocą. Emisja 21 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Cayetana oświadcza braciom Gallardo, którzy przedstawiają się jej pod nazwiskiem Rey, że to ona będzie stawiała warunki wynagrodzenia za ich pracę. Sofía wierzy, że plotki na temat jej ojca są wyssane z palca. Leonardo podsuwa jej sfałszowane dokumenty i próbuje przekonać ją, że jej ojciec planował zabrać wszystkie pieniądze i uciec z kochanką. Sofía postanawia dociec prawdy na własną rękę i kontaktuje się z adwokatem ojca, żeby zapytać go o zdanie. Siostry Junco rozmawiają na temat nowych robotników na ranczo.

Następuje otwarcie testamentu zmarłego Ignacia. Mężczyzna rozdzielił swój majątek na równe części między córki i żonę oraz zadbał o utrzymanie Felipe i Soledad. Cayetana mianuje Leonarda głową rodziny. Arturo ma wypadek. Sofía opatruje rany Artura. On zarzuca jej, że jest rozpieszczoną panienką, która nie ma pojęcia o cierpieniu. Cayetana poleca córkom zająć się kuzynami, Daríem i Horaciem. Irina buntuje się. Irina próbuje zbliżyć się do Samuela, lecz Andrea odkrywa jej zamiary i przeszkadza jej. Néstor otrzymuje wyniki badań z laboratorium i zamierza zrobić z nich użytek. Komendant Fernández przyjeżdża na ranczo rodu Junco z nakazem zatrzymania Leonarda, podejrzanego o zabicie Almy Gallardo. Sofía dowiaduje się, że Arturo asystował przy porodzie klaczy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.