„W obronie honoru” – Odcinek 2: Soledad ostrzega Gallardów przed Cayetaną

W 2. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Soledad proponuje Gallardów posługiwanie się fałszywym nazwiskiem. Emisja 20 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Rodzeństwo Gallardów poznaje na ranczu siostry Junco. Cayetana odkrywa, że Ignacio nabył przed śmiercią akt własności domu Gallardów dla Almy. Irina mówi siostrom, że nieproszeni goście okazali się być przystojnymi kawalerami. Arturo nie okazuje lęku przed spotkaniem z Cayetaną. Soledad obiecuje mu swoją pomoc.

Fernández oznajmia rodzeństwu, że wszystkie poszlaki potwierdzają hipotezę o samobójczej śmierci ich siostry. Soledad znajduje dokumenty dotyczące własności domu Almy. Sofía oświadcza matce, że nie zamierza być dłużej żoną Leonarda. Emilio zostaje wspólnikiem Leonarda w jego interesach. Rodzeństwo Gallardów dowiaduje się, że Cayetana jest nową właścicielką ich domu. Arturo przeklina rodzinę Junco. Soledad wyjaśnia Gallardom, że Ignacio kupił dom z myślą o nich. Ostrzega ich również przed Cayetaną i sugeruje, by dla niepoznaki używali innego nazwiska. Oni postanawiają nazywać się Rey.

Cayetana informuje córki, że dziewczyna, która pojawiła się na pogrzebie ich ojca odebrała sobie życie. Arturo spieszy na ratunek Sofíi, gdy jej koń się płoszy. Leonardo nakrywa ich razem. Cayetana zwraca się z pretensjami do Soledad o to, że ukrywała romans Ignacia z Almą. Leonardo zmusza jednego z pracowników do wmówienia Sofíi, że jej ojciec ponosi winę za problemy z hipodromem. Gallardowie nie mogą się doczekać spotkania twarzą w twarz z Cayetaną. Arturo postanawia wtargnąć do jej gabinetu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.