Kapitan Néstor znajduje ciało Almy Gallardo. Ignacio i Alma spędzają romantyczne chwile na polu. Lucía mówi Almie, że jej narzeczony zawsze wykręca się jakąś wymówką, żeby uniknąć spotkania z jej braćmi. Alma traci przytomność podczas rodeo. Lekarz oznajmia jej braciom, że ich siostra jest w ciąży. Oni natychmiast dopytują się o ojca dziecka. Alma obiecuje Arturowi, że przedstawi im swojego narzeczonego.

Sofía uskarża się przed siostrą na swoje małżeństwo z Leonardem. Alma zapewnia Artura, że jest zakochana z wzajemnością i zdradza braciom nazwisko swojego wybranka – Ignacio del Junco. Ignacio raduje się na wieść, że Alma obdaruje go potomkiem. Leonardo nagrywa rozmowę mężczyzny z dziewczyną. Ignacio wręcza Almie prezent i obiecuje, że pojmie ją za żonę oraz zapisze jej swoją posiadłość. Cayetana odkrywa romans Ignacia. Bracia Almy tymczasem dowiadują się, że wybranek ich siostry jest żonaty i ma dzieci. Leonardo chce zmusić Sofíę, żeby mu się oddała, ale ona nie chce. Ignacio staje w obronie córki. Bracia Gallardowie rzucają się z pięściami na Ignacia. Leonardo prosi Sofíę o wybaczenie.

Na hacjendzie rodziny Junco odbywa się uroczystość rocznicowa. Ignacio zapowiada Cayetanie, że nie ulegnie jej szantażom. Ignacio uderza Leonarda na oczach gości i odwołuje przyjęcie. Następnie zwraca się do żony z żądaniem rozwodu. Ona zarzuca mu zdradę oraz zapowiada, że nigdy nie zwróci mu wolności. Ignacio wybiera się w podróż. Obiecuje córkom, że po powrocie wszystko się zmieni. Cayetana odbiera telefon z informacją o śmierci męża. Alma także dowiaduje się, że Ignacio nie żyje. Postanawia być obecna podczas jego pogrzebu, czym ściąga na siebie uwagę Cayetany. Kobieta poniża dziewczynę, która następnie znika bez śladu. Néstor znajduje ją martwą i rozpoczyna dochodzenie. Bracia Gallardowie rozpaczają nad pozbawionym życia ciałem jedynej siostry. Są spragnieni zemsty. Wybierają się z wizytą na hacjendę rodziny Junco i żądają rozmowy z Cayetaną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


12 KOMENTARZE

  1. Świetna telenowela. Oglądałam w oryginale i jest na prawdę super, obsada jest na prawdę bardzo dobrze dobrana i fajnie się ogląda, niestety wielu dialogów nie rozumiałam i bardzo czekałam na to ze puszczą ją kiedyś u nas a z tym itvn przesadzili co to ma być za kanał jesli nie ma go u nas… Mam ogromna nadzieje ze ktoś będzie dodawał ją na cda tak jak to robią z Esperanza mia. :)

    • To remake 'Gorzkiej zemsty’ a nie pseudo kopia jak to nazwałaś…
      'Tierra de Reyes’ to genialna telenowela ze świetną obsadą 💗

  2. Super się zapowiada szkoda że nie poleci na jakimś polskim kanale np.tv6,mam nadzieje że ktoś będzie dodawał serial na anyfiles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.