„Z miłości do dziecka” – Odcinek 71: Nierozważność

W 71. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro chce odejść z pracy. Gabriela odkrywa romans Irene i Ernesta. Emisja w czwartek 13 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Agustín przypomina sobie dzień, w którym zabrał Ginę do swojego mieszkania i poszli razem do łóżka. Przekonany, że kobieta spodziewa się jego dziecka, postanawia zawalczyć o swoje prawa. Andrea wyznaje Pili, że córka jej zaimponowała, gdy opłaciła czesne Samuela. Wspomina również, że wolałaby zobaczyć Elenę u boku Pedra niż Ernesta, który okazał się niegodziwcem. Agustín wyzywa Ginę, aby przyznała się, że oczekuje jego dziecka. Zapowiada jej, że nie odbierze mu ojcowskiego prawa.

Ester dowiaduje się, że Elena przez cały czas oszukiwała Pedra. Nie chce wybaczyć ani jej, ani Nelsonowi, który o wszystkim wiedział i krył córkę. Matka Refugio orientuje się, że Isabel odzyskała jasność umysłu. Rosa prosi Samuela, aby dał jej szansę, ale on odmawia. Ma do niej żal, że pomagała Ginie. Pedro chce odejść z pracy w warsztacie. Nelson prosi go, żeby nie mieszał spraw prywatnych z zawodowymi. Gabriela słyszy, jak Irene wyznaje miłość Ernestowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.