„Z miłości do dziecka” – Odcinek 70: Prawdziwy ojciec

W 70. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Agustín dowiaduje się, że Pedro nie jest ojcem dziecka Giny. Emisja w środę 12 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Gina prosi Pedra, aby dał jej czas na wyznanie wszystkim, że oczekuje dziecka innego mężczyzny. Pedro prosi mecenas Ortigozę o pomoc w otrzymaniu rozwodu. Wyjawia, że Gina wmówiła mu, że spodziewa się jego dziecka, aby zmusić go do ślubu. Elena odkrywa, że Ernesto spędził noc z inną kobietą. Gabriela mówi Samuelowi, że jej matka wstawiła się za nim u dyrektora uniwersytetu i tym samym odzyskał stypendium. Samuel ściska ją z radości.

Gabriela słyszy, jak Ernesto i Irene umawiają się na schadzkę. Elena uprzedza ojca, że Ernesto prosił ją, aby namówiła go do przyjęcia jego propozycji. Pedro podaje Ginie do podpisania papiery rozwodowe. Ernesto próbuje się zbliżyć do żony. Nelson namawia córkę, żeby wyjawiła Agustínowi, że zostanie ojcem. Samuel wręcza Andrei bukiet kwiatów w ramach podziękowania za pomoc w odzyskaniu stypendium. Kobieta wyjaśnia, że nie miała z tym nic wspólnego. Gabriela nie ma innego wyjścia, jak wyznać Samuelowi, że opłaciła jego czesne. Pedro oznajmia Agustínowi, że Gina go oszukała i zaszła w ciążę z innym.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.