„Z miłości do dziecka” – Odcinek 72: Podwójnie zdradzona

W 72. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena dowiaduje się, że mąż zdradza ją z jej siostrą. Emisja w piątek 14 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Chano i Benito idą w ślady Pedra i rezygnują z pracy w warsztacie. Nelsonowi nie udaje się nakłonić ich do zmiany zdania. Elena proponuje Ernestowi wspólny wyjazd do Cancún. Próbuje w ten sposób uśpić jego czujność. Nelson wyznaje Agustínowi, że postąpił źle, ukrywając przed nim prawdę o ciąży Giny. Chano i Benito planują otworzyć własny warsztat. Proponują Pedrowi, aby się do nich przyłączył.

Gabriela wyjawia Elenie, że mąż zdradza ją z Irene. Elena czuje się podwójnie oszukana – przez męża i siostrę. Robles prosi matkę Refugio, aby nie wspominała nikomu o poprawie Isabel. Wyjaśnia, że zbierają dowody przeciwko Ernestowi, aby go pozwać. Matka Refugio proponuje Inés powrót do zakonu. Robles tymczasem wyznaje jej miłość i prosi, żeby z nim została. Gina chce, żeby ojciec usunął Rosę ze swojego warsztatu. Obarcza ją winą za to, że Agustín poznał prawdę.

Irene i Ernesto spotykają się w hotelu. Irene wyjawia kochankowi, że jest w posiadaniu kompromitujących go materiałów i mogłaby je wykorzystać, aby go pogrążyć. Trini wyznaje Elenie, że Ernesto ją wyrzucił i zagroził, że pośle ją do więzienia, jeśli wyjawi prawdę o jego romansie z Irene.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.