„Z miłości do dziecka” – Odcinek 69: Wyrzuty sumienia

W 69. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gina czuje się winna śmierci Dominga. Wyznaje Pedrowi, co zabiło jego ojca. Emisja we wtorek 11 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Rodzina i bliscy Dominga dowiadują się od lekarza o jego śmierci. Gabriela wyznaje Perli, że Samuel z nią zerwał. Gina obwinia się o śmierć Dominga. Nelson próbuje ją uspokoić. Pedro mówi Elenie, że Domingo byłby wspaniałym dziadkiem dla Nicolasa. Nelson uprzedza córkę, że pewnego dnia będzie musiała wyjawić prawdę o tym, co doprowadziło do śmierci Dominga.

Irene ma dość bycia tą drugą. Ma pretensje do Ernesta, że ponownie ją wystawił. Trwa czuwanie przy trumnie zmarłego. Ester jest wzruszona, gdy przyjaciele żegnają jej męża brawami. Gabriela postanawia pokryć czesne Samuela, aby mógł kontynuować naukę na uniwersytecie. Robles prosi doktora Ramíreza, aby pojechał z Eleną do Isabel. Elena postanawia nie uprzedzać nikogo o ich wizycie. Domingo objawia się Ginie. Nelson uświadamia córkę, że to wyrzuty sumienia nie pozwalają jej zapomnieć o krzywdzie, jaką wyrządziła ojcu Pedra.

Irene proponuje Ernestowi spotkanie. Umawiają się w tym samym hotelu co zawsze. Pedro chce się rozwieść z Giną. Gina zdobywa się na odwagę i wyjawia Pedrowi, że Domingo dostał ataku serca, gdy odkrył prawdę o jej ciąży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.