„Z miłości do dziecka” – Odcinek 68: Śmierć Dominga

W 68. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Robles prosi Elenę o pomoc. Domingo umiera na atak serca. Emisja w poniedziałek 10 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Komendant Robles wyjawia Elenie i Horaciowi, że prawdziwy Ernesto Rioja wyjechał do Kanady i nigdy z niej nie wrócił, a Miguel Hernández był synem służącej pracującej dla rodziny Rioja. Horacio podejrzewa, że prawdziwy Ernesto nie żyje. Robles prosi Elenę o pomoc w zdobyciu próbki DNA Ernesta w celu potwierdzenia, że nie jest on synem Isabel. Samuel oznajmia Gabrieli, że nie zamierza do niej wracać ora że postanowił przenieść się na inną uczelnię. Ernesto naciska na Horacia, aby podjął decyzję w sprawie firmy.

Domingo opuszcza pracę z powodu złego samopoczucia. Elena postanawia sprowadzić specjalistę do Isabel, aby ocenił, czy kobieta może wrócić do zdrowia. Gina jest wściekła na ojca i sprzecza się z nim przez telefon. Domingo dostaje ataku serca na wieść, że Pedro nie jest ojcem dziecka Giny. Karetka odwozi go do szpitala. Gabriela postanawia pomóc Samuelowi. Pragnie dowiedzieć się, co musiałby zrobić, aby pozostać na uczelni.

Nicolás prosi rodziców, żeby obejrzeli z nim film. Ernesto spełnia życzenie syna i wystawia do wiatru Irene, która czeka na niego w hotelu. Elena dowiaduje się, że ojciec Pedra trafił do szpitala i natychmiast dzwoni do ukochanego. Lekarz przekazuje rodzinie Dominga złą wiadomość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.