„Z miłości do dziecka” – Odcinek 67: Oszust

W 67. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena i Horacio dowiadują się, że Ernesto jest oszustem. Emisja w piątek 7 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Nicolás cieszy się z powrotu do szkoły. Inés odkrywa, że każdego miesiąca Ernesto wysyła pieniądze Basilisie. Robles postanawia przyjrzeć się temu. Irene próbuje zaciągnąć Ernesta do łóżka w jego własnym domu. Samuel uprzedza Roblesa o powrocie Modesta. Wspólnie doprowadzają do zatrzymania mężczyzny. Horacio oświadcza się Monice. Trini nakrywa Ernesta i Irenę razem. Komendant Robles prosi Pedra o pomoc w odnalezieniu Jimmy’ego. Ester uprzedza Ginę, że Pedro nigdy jej nie wybaczy, że tak długo go oszukiwała. Ernesto wyrzuca Trini, aby nie wydała go Elenie.

Inés poznaje córkę Basilisy. Dowiaduje się, że nie zna ona Ernesta i to Miguel zatrudnił ją do opieki nad Isabel. Irene nie przyznaje się Gabrieli do romansu z Ernestem. Pedro uprzedza Elenę o prowadzonym przez policję postępowaniu przeciwko Ernestowi. Robles podejrzewa, że Ernesto to tak naprawdę Miguel. Domingo źle się czuje z powodu podwyższonego poziomu cukru we krwi. Samuel traci stypendium. Irene zostaje zmuszona do opuszczenia domu Ernesta.

Samuel zrywa z Gabrielą. Andrea odkrywa, że Pedro nie jest ojcem dziecka, którego spodziewa się Gina. Ernesto otrzymuje wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia Isabel. Pedro proponuje Samuel pomoc w opłaceniu czesnego, aby mógł kontynuować studia. Robles informuje Elenę i Horacia, że Ernesto nie jest tym za kogo się podaje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.