„Z miłości do dziecka” – Odcinek 66: Niezgoda

W 66. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto postanawia ułatwić Elenie kontakt z synem. Emisja w czwartek 6 maja 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena informuje Pedra, że wróciła do męża. Irene nie chce się wyprowadzić z domu Ernesta. Grozi kochankowi, że wtrąci go do więzienia. Nicolás dowiaduje się, że nie będzie mógł widywać się z Pedrem. Horacio przychodzi do domu zięcia, aby urządzić mu awanturę, ale Elena go powstrzymuje i oznajmia, że wróciła do męża z nieprzymuszonej woli oraz ze względu na Nicolasa.

Pedro mówi rodzicom, że Gina mogła stracić ciążę. Ester jest gotowa przygarnąć synową pod swój dach i otoczyć opieką. Elena wyznaje siostrze, że nienawidzi męża. Irene obiecuje, że pomoże jej się od niego uwolnić. Gina postanawia nie składać zeznać, gdy dowiaduje się od Dominga o powrocie Eleny do Ernesta. Elena dzwoni do Pedra i ojca, aby wyjawić im prawdę. Samuel upija się na imprezie i awanturuje się z Gabrielą. Następnego dnia nie zjawia się w pracy ani na uniwersytecie, gdzie miał przystąpić do ważnego egzaminu.

Ernesto nie pozwala Elenie odwieźć syna do szkoły. Horacio ponownie spotyka się z zięciem. Ernesto proponuje mu układ. Gina usiłuje zmusić Pedra, żeby do niej wrócił. Modesto porywa Rosę. Ernesto oznajmia Elenie, że wycofał złożony przeciwko niej pozew.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.