„Z miłości do dziecka” – Odcinek 3: Wnuk

W 3. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Irene wstawia się za Samuelem. Ester poznaje wnuka. Emisja w środę 3 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Ernesto nie chce, aby jego żona i syn utrzymywali kontakt z Pedrem. Samuel okazuje wdzięczność Gabrieli za zatrudnienie go w firmie. Ona ignoruje go i każe się zawieść do klubu. Nicolás składa model samochodu podobny do tego, którym jeździ Pedro. Prosi matkę, żeby zrobiła mu zdjęcie i przesłała Pedrowi. Później wręcza ojcu rysunek przedstawiający jego i Pedro, aby także przekazał go mechanikowi. Ernesto niechętnie zgadza się spełnić prośbę syna.

Horacio umawia się w restauracji ze swoją sekretarką, Moniką. Wręcza jej łańcuszek z okazji urodzin. Niespodziewanie w tym samym lokalu zjawiają się Andrea i jej koleżanki. Horacio zwodzi żonę, aby mogła wyjść niezauważona. Gabriela opuszcza klub mocno wstawiona. Awanturuje się z Samuelem, po czym siada za kierownicą i uderza w innych samochód. Samuel odwozi rozbite audio do warsztatu Pedra.

Elena odkrywa, że Pedro ma narzeczoną, Ginę, a Samuel jest jego bratem. Prosi Gabrielę, żeby zwolniła Samuela, ale ona protestuje. Pedro zawiadamia Irene o ukończeniu naprawy samochodu. Przy okazji dziękuje jej, że nie zwolniła Samuela. Irene i Gabriela obiecują Elenie, że Ernesto nie dowie się, że Pedro i Samuel są rodzeństwem. Ester jedzie z Pedrem do szpitala, żeby poznać wnuka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.