„Rubí” – Odcinek 7: Nowy cel

W 7. odcinku serialu „Rubí”: Małżeństwo Rubí z Hectorem zaczyna się rozpadać. Emisja we wtorek 9 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Rubí próbuje wmówić mężowi, że Alejandro go okłamuje. Alejandro tymczasem usiłuje przetłumaczyć Hectorowi, że ożenił się z kobietą, która kłamie mu prosto w twarz i nie odwzajemnia jego uczuć. Następnie idzie do Sonii i chce z nią wrócić do Meksyku. Dziewczyna zarzuca mu, że przyszedł do niej, bo nie mógł odzyskać miłości swojego życia. Alejandro tłumaczy się, że poszedł za jej radą i zrozumiał, że darzył miłością kobietę, która jest nic niewarta.

Współcześnie. Rubí mówi Carli, że zazdrośni mężczyźni łatwo tracą nad sobą kontrolę. Wspomina, że jej małżeństwo z Hectorem zmieniło się po spotkaniu z Alejandrem.

19 lat wcześniej. Cristina podejrzewa, że szef się w niej zadłużył. Obawia się, że zwolni Cayetana, jeśli odkryje, że są parą. Maribel nie może uwierzyć, że Alejandro ponownie uległ Rubí. Zdumiewa ją jego wyznanie, że mimo upływu lat wciąż żywi do niej uczucie. Uważa, że Sonia postąpiła słusznie, odtrącając go.

Lucas proponuje Rubí pracę modelki. Miałaby promować jego kolekcję. Héctor nie wyraża na to zgody. Héctor ostrzega Alejandra, że go zabije, jeśli będzie kręcił się w pobliżu Rubí. Alejandro odpowiada, że nie warto rujnować sobie życia dla żadnej kobiety, a zwłaszcza dla Rubí.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.