„Z miłości do dziecka” – Odcinek 17: Zgoda na wyjazd

W 17. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Elena przystaje na pomysł Ernesta na przeprowadzkę do Houston. Emisja w środę 24 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Elena odtrąca Pedra. Nie potrafi zrezygnować z rodziny dla miłości do mechanika. Pedro wyznaje Agustínowi, że Elena spotkała się z nim, aby prosić go o trzymanie się na dystans. Agustín uważa, że postąpiła rozsądnie. Gdyby wybrała miłość, doprowadziłaby do rozpadu rodziny i musiałaby zrezygnować z życia w luksusie, do którego przywykła.

Irene usiłuje przekonać Elenę do wyboru Pedra, ale ona nie chce zmienić zdania i łudzi się, że jej małżeństwo będzie takie jak dawniej. Ernesto proponuje żonie przeprowadzkę do Houston. Elena mówi tak. Nico także cieszy się z szansy na wyjazd. Jedynie Irene jest niezadowolona z pomysłu Ernesta. Próbuje zmusić Elenę do przemyślenia swojej decyzji. Nicolás chwali się Pedrowi, że pojedzie do Houston.

Rosa żałuje, że zgodziła się zostać dziewczyną Samuela. Nie chce jednak zrywać z chłopakiem ze względu na Modesta. Gina cieszy się na wieść, że Pedro już nigdy więcej nie zobaczy syna. Sądzi, że jej narzeczony pogodzi się z rozłąką z Nicolasem i znów będzie go miała tylko dla siebie. Modesto próbuje potrącić Samuela. Gabriela proponuje Samuelowi, aby wsiadł do jej auta i wspólnie sprawdzili, kto chciał mu wyrządzić krzywdę. Pedro składa Elenie niezapowiedzianą wizytę. Wypomina jej, że nie poinformowała go o zamiarze opuszczenia Meksyku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.