Milagros zostaje wyśmiana przez Di Carlów, choć udaje, że wcale ją to nie zabolało. Federico odkrywa w rzeczach Luisy bilet lotniczy do Rzymu. Udaje mu się przekupić szwagra, który zdradza mu imię kochanka jego żony. Angélica gani wnuka za jego bezpardonowy żart i wycofuje się z pomocy finansowej, żeby zmusić go do powrotu do firmy.

Federico uprzedza żonę Alfreda o planach jego i Luisy. Kobieta widzi w tym szansę na ujawnienie łączącego ich romansu. Ivo mówi Andrei, że ktoś uknuł intrygę, żeby ich ze sobą rozdzielić. Ona natychmiast domyśla się, że to sprawka Federica i proponuje mu zemstę. Angélica zmusza Damiána, żeby wskazał na Iva jako nadzorcę jego własnego projektu. Federico zaprasza Luisę na kolację. Milagros przebiera się za świętego mikołaja, żeby zarobić więcej pieniędzy na ulicy. Ivo jest zaniepokojony nieprawidłowym doborem surowca do budowy. Chce porozmawiać o tym z ojcem, lecz ten go ignoruje.

Ivo proponuje Milagros, żeby spotkali się wieczorem w jego pokoju. Dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Tak naprawdę jednak planuje spłatać mu figla: zamiast niej przychodzi Rocky w przebraniu świętego mikołaja.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.