Ojciec Jamala przychodzi do syna do zakładu karnego. Chiara jedzie na lotnisko, aby po raz ostatni porozmawiać z Martiną i przekonać ją, żeby nie zabierała ze sobą Lorenza. Edoardo zwodzi Domenica, żeby zmusić go do rozmowy na temat żony. Naraża własne życie, żeby wydobyć zeznania od mężczyzny, nagrać je, a następnie wykorzystać przeciwko niemu.

Operacja Claudii kończy się sukcesem. Marta rezygnuje z wyjazdu. Wraca do domu i przyznaje się Raoulowi do popełnionego błędu. Eleonora rezygnuje z zamiaru sprzedania rodzinnej fabryki. Pragnie oddać ją w ręce Chiary i Edoarda. Rodzina Rengoni gromadzi się przy jednym stole w dniu Bożego Narodzenia. Eleonora cieszy się z obecności dzieci i wnuków. Czuje także duchową obecność Ernesta. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów RAI
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/wloska-rodzina


17 KOMENTARZE

  1. Nie polecam oglądać “Uśmiech Losu”. Wystarczy obejrzeć kawałek na YouTube. Ten serial jest smutny, straszny i można mieć horrory po obejrzeniu go. Są tam również sceny które są prawdziwe, ale za dużo nieszczęść na raz. Szkoda że nie ma 4 serii “Włoskiej Rodziny”. 😭😭😭

  2. @daria Ten serial był kręcony 5 lat temu więc z każdym rokiem to się robi coraz bardziej mniej aktualne. Szkoda… Bardzo mi się spodobał ten serial. R.I.P “Włoska Rodzina”

  3. Serial rzeczywiście bardzo ciekawy, dobre dialogi, ciekawa gra aktorska i wartka akcja. Nie podoba mi się jednak natrętnie sączona poprawność, zwłaszcza w odniesieniu do spraw moralnych (mniejszości seksualne) i kwestii dotyczących imigrantów. Scen łóżkowych trochę za dużo.

  4. B.fajny serial!!! Szkoda tylko, że jest emitowany o 17.55. Powinien być w godzinach późniejszych.
    W/g mnie aktualna godzina jest zła.

  5. Włoska Rodzina to najlepszy serial który oglądałam w całym swoim życiu. Jest on bardzo ciekawy śmieszny oraz uczy życia. Szkoda tylko że są tylko 44 odcinki. ☹☹☹. Może kiedyś jeszcze nagrają dalszą część albo podobny serial, chociaż Stefania Sandrelli już w reportażu powiedziała że nie będzie brała udziału w tym serialu. Szkoda… Najlepsza aktorka….

    • Normalnie chyba się rozpłaczę. Tak bardzo mi będzie brakowało tego serialu… To najgorszy poniedziałek ze wszyskich z mojego życia! Zrobiłam screenshoty wszystkich skrótów odcinków, by móc je przeczytać, jednak to nie to samo… Uśmiech Losu jest głównie o pieniądzach, a Włoska Rodzina o uczuciach, życiu i tylko niektóre fragmenty są o pieniądzach, przez które są uczucia. Po obejrzeniu 5 odcinkach postanowiłam, że nauczę się włoskiego i bardzo mi się podoba ten język. Przynajmniej taką mam pamiątkę. Na YouTubie można znaleźć muzykę oraz fragmenty Włoskiej Rodziny. Polecam ;). 😭😭😭☹☹☹😩😩😩😫😫😫

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.