W wyniku ran zadanych przez przestępców Ernesto umiera. W dzień pogrzebu do domu wraca Edoardo. Rodzeństwo informuje go o pojawieniu się nowego członka rodziny – Claudii. Nikt nie wie, że Edoardo i Claudia już się poznali, jednak zgodnie postanowili nie wspominać nikomu o swoim sekretnym spotkaniu.

Policja rozpoczyna śledztwo, aby wyjaśnić kto i dlaczego włamał się do willi Rengoni. W kręgu podejrzanych osób jest Jamal, młody Egipcjanin, z którym umawia się Valentina. Chłopak zbywa policję zmyślonym alibi. Później przyznaje się Valentinie, że skłamał. Raoul wierzy w jego niewinność.

Stefano poznaje Martę. Zaczynają się spotykać. Domenico szantażuje Claudię – obiecuje, że zostawi ją w spokoju, jeśli znowu mu zapłaci. Rodzina Rengoni zbiera się na odczytanie testamentu Ernesta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów RAI
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/wloska-rodzina


4 KOMENTARZE

  1. Oprócz Eleonory (Stefanii Sandrelli) lubię również Nicolette (Sarah Felberbaum) i Chiara (Stefania Rocca). Śmieszne bo na początku Eleonora i Chiara się nie lubiły a mają w rzeczywistości tak samo na imię. 🤣

  2. Na początku wydawało mi się że nudne ale po obejrzeniu 5 odcinków się przekonałam to tego serialu. Moją ulubioną aktorką jest Eleonora (Stefania Sandrelli). Jest ona bardzo fajna i jak gra to myśle że się w nią wcielam ;) . Szkoda tylio że jest 44 odcinki ☹.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.