„Włoska narzeczona” – Odcinek 5: Tania popełnia samobójstwo

W 5. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Nierozumiana przez Pedra, Tania postanawia odebrać sobie życie. Emisja 22 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro złości się na Tanię, że opowiada o swoim życiu komuś, kogo ledwo poznała. Nie przekonują go zapewnia narzeczonej, że Fiorella nie zdradzi nikomu ich wielkiego sekretu o tym, że są parą. Do tego wytyka jej, że znów zagląda do kieliszka i zrywa z nią. Eloisa mówi Dantemu, że fortuną, którą dysponuje jest owocem pracy jej zmarłego męża. On daje do zrozumienia kobiecie, że zna prawdę i uprzedza, że wkrótce będzie musiała stawić czoła rzeczywistości.

Tania bezskutecznie usiłuje przekonać narzeczonego, żeby zdobył się na odwagę i przedstawił ją swojej rodzinie, albowiem ten zasłania się konserwatywnym postrzeganiem świata przez krewnych i ponownie wypomina jej, że jest uzależniona od alkoholu. Ponieważ nie udaje się jej także zmusić go do złożenia przysięgi, że pewnego dnia się pobiorą, postanawia zagrać nieczysto i wmawia mu, że spodziewają się dziecka. Pedro wpada w złość i oświadcza narzeczonej, że nie chce zostać ojcem oraz zarzuca jej, że przestała się zabezpieczać przed ciążą. Fiorella opowiada Adeli o tym, jak podle Pedro traktuje swoją narzeczoną. Adela wyjaśnia jej, że Tania była aktorką, znaną bardziej ze skandali niż z talentu, dlatego rodzina Pedra nigdy jej nie zaakceptuje.

Tania utwierdza Pedra o swoich podejrzeniach – jest w ciąży – i wyraża nadzieję, iż jej nie odtrąci, bo to mogłoby ją zabić. Pedro jest zdesperowany. Zwierza się Fidelowi, że zapłodnił kobietę, której nie kocha i której nigdy niczego nie obiecywał. Ten uświadamia go, że dziecko nie ponosi winy za błędy rodziców. Zmuszony przez okoliczności Pedro podejmuje decyzję o przedstawieniu Tanię swojej babci. Kiedy przyjeżdża pod budynek, w którym mieszka jego dziewczyna, znajduje ją leżącą na ziemi i dowiaduje się, że popełniła samobójstwo, rzucając się z okna.

Emisja 22 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.