„Prześladowana” – Odcinek 24: Próba samobójcza

W 24. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Octavio ucieka ze szpitala i próbuje popełnić samobójstwo. Emisja 31 maja 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Lucía namawia ojca, żeby przestał się zadręczać, wykonał pierwszy ruch i pogodził się z Fernandą. Octavio zostaje pobity. Liliana pojawia się na kolacji z Danielem. Lucha jest zazdrosna. Tymczasem policjant korzysta z okazji, żeby wypytać córkę Fernandy o jej relacje z Radamesem i „Diabłem” Marrero. Lilana jest wściekła, kiedy podczas posiłku Daniel staje po stronie znienawidzonej siostry. Amparo zawiadamia bratanka o hospitalizacji Octavia. Helena w obawie przed agresją męża decyduje się spać w pokoju synka.

Olegario orientuje się, że Liliana go okłamuje. Octavio ucieka ze szpitala. Tymczasem w Szpitalu Miłosierdzia pojawia się „Diabeł”. Daje Amparo pokaźną sumę, w zamian prosząc o przedstawienie mu Lucíi Durán. Daniel orientuje się, że bratanek wymknął się ze szpitalnego pokoju. Carlos uprzedza go, że muszą odnaleźć chłopaka, zanim będzie za późno. Radamés zleca ludziom Olegaria pobicie Pabla. Wszyscy szukają Octavia. Lucha widzi, jak chłopak wspina się na pobliski dach. Biegnie za nim. Daniel i Olegario widzą, jak pielęgniarka wchodzi na gzyms budynku, chcąc ratować pacjenta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowana
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.