„W obronie honoru” – Odcinek 65: Zaproszenie Cayteany

W 65. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana szuka zemsty na braciach Gallardo. Emisja 17 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Cayetana odkrywa, że Arturo, Flavio i Samuel są braćmi Almy Gallardo i zapowiada, że się na nich zemści. Prosi Leonarda, żeby nie wspominał nikomu o ich odkryciu. Tymczasem bracia cieszą się z tego, że Verónica jest ich siostrą. Irina namawia Sofíę, żeby wręczyła jej kluczyk, którym otworzą szafę z sekretami braci Gallardów. Ona odmawia z obawy o to, że w ten sposób zaszkodzi związkowi z Arturem. Andrea chce zerwać z Horaciem.

Felipe pyta wnuczkę, czy jest zakochana w innym mężczyźnie. Verónica cieszy się, że życie obdarowało ją trojgiem braci. Cayetana zaprasza swoje córki i ich mężów do swojego domu. Andrea nie rozumie, skąd ta nagła zmiana u jej matki. Arturo uprzedza braci, że nadszedł czas, by wyznali Sofíi i Irinie prawdę. Verónica chce spędzić noc z Pablem. Leonardo robi im zdjęcie. Verónica obiecuje Leonardowi, że będzie mu dozgonnie wdzięczna, jeśli oszczędzi Pabla. Arturo śni się koszmar, w którym Alma prosi go o pomoc. Sofia, Arturo, Samuel, Irina i Flavio przybywają na ranczo Del Junco.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.