„W obronie honoru” – Odcinek 64: Zdemaskowani

W 64. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana odkrywa, że Arturo, Flavio i Samuel są braćmi Almy. Emisja 16 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Leonardo zostaje ponownie odtrącony przez Cayetanę. Kobieta uprzedza go, żeby nigdy więcej nie próbował jej całować. Andrea tańczy z Samuelem. Później całują się, czego świadkiem jest Horacio, który rzuca się z pięściami na Samuela. Cayetana przypomina sobie okoliczności poznania Leonarda. Flavio i Arturo rozdzielają bijących się mężczyzn. Patricia dziękuje Ulisesowi za uratowanie jej życia.

Cayetana dowiaduje się, że jej córka pracuje w barze z tacos. Valverde otrzymuje wiadomość o tym, że Fernández uszedł z życiem z zamachu. Sofía wypytuje Artura o jego relacje z Isadorą. Leonardo pyta Cayetanę, czy pragnie wejść do domu Gallarda zanim ten zostanie sprzedany. Isadora negocjuje z Arturem kupno kilku sztuk bydła do nowego rancza. Flavio otrzymuje wyniki badania DNA. Dowiaduje się z nich, że Verónica jest jego siostrą.

Andrea wyznaje Horaciowi, że jest zakochana w Samuelu. Irina podsłuchuje rozmowę Flavia z Brigitte. Później wspomina Sofíi, że tych dwoje w przeszłości coś ze sobą łączyło. Dodaje również, że nadszedł czas poznania sekretów braci Gallardów i przejrzenia zawartości szafy. Cayetana jedzie na ranczo Gallardów. Leonardo pokazuje jej miejsce, gdzie wyryte są trzy imiona: Arturo, Flavio i Samuel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.