Leonardo uprzedza Artura, że nie spocznie, dopóki nie pośle go do więzienia. Andrea zakazuje Nieves wtrącać się do jej spraw. Cayetna oznajmia Emiliowi, że postanowiła przyjąć ofertę Isadory i poleca Leonardowi zająć się negocjacjami. Fernández składa wizytę Cayetanie, żeby wypytać ją o okoliczności śmierci Ignacia. Kobieta uprzedza go, że nie chce rozmawiać na temat Almy Gallardo. Jego interesuje jednak bardziej spór Leonarda z Ignaciem.

Flavio przychodzi na rozmowę o pracę. Darío proponuje mu, żeby zajął się siłownią w spa. Leonardo wmawia Cayetanie, że Fernández jest nią zainteresowany. Ona wyznaje mu, że pragnie, żeby Sofía wróciła razem z wnukiem na ranczo, a Arturo Rey zniknął z jej życia. Sofía znajduje w szafie ukryte rzeczy Almy. Flavio zjawia się w porę i chowa przed nią zdjęcie swojej siostry. Cayetana przychodzi do biura Beatriz, by oznajmić, że jest gotowa zapłacić jej tyle samo, co Emilio Valverde, jednak ta nie jest skora do sprzedaży rancza oraz oświadcza, że od teraz kieruje nim Arturo.

Isadora i Leonardo spotykają się w mieszkaniu Ulisesa. Cayetana dowiaduje się, że Flavio pracuje w spa Daría. Andrea nie przestaje rozmyślać o Samuelu. Horacio zmusza ją, żeby przyznała się, że jest w nim zakochana. Dziewczyna upija się. Samuel podchodzi do niej…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.