Dziennikarze sądzą, że Samuel jest nową „zabawką” Beatriz. Arturo wyjaśnia Sofíi, że wybierał się w miejsce śmierci swojej siostry. Cayetana nie dopuszcza do siebie Leonarda, gdy ten próbuje się do niej zbliżyć. Ulises całuje Patricię wbrew jej woli. Andrea daje Samuelowi do zrozumienia, że się ośmiesza i nie należy do świata, do którego wciągnęła go Beatriz. Beatriz wyznaje Samuelowi, że ma słabe serce.

Flavio wspomina Arturowi o prezencie Ignacia dla Almy. Zdradza również, że planuje zrobić badania DNA Verónice. Irina dowiaduje się, że Verónica załatwiła przez Daría rozmowę o pracę dla Flavia. Cayetana oznajmia pracownikom, że Leonardo będzie zarządzał ranczem. Leonardo daje się poznać jako surowy nadzorca. Inaczej prezentuje się Arturo przed pracownikami na ranczo Beatriz.

Fernández sprawdza hangar, gdzie znajdowała się awionetka Ignacia. Dochodzi do wniosku, że ktoś mógł uszkodzić maszynę i umyślnie doprowadzić do wypadku, w którym mężczyzna poniósł śmierć. Irina i Sofía przekonują Flavia, żeby poszedł na rozmowę o pracę. Nieves znajduje fotografię Samuela pośród rzeczy Andrei. Leonardo szuka Artura, żeby wyjaśnić z nim pewne sprawy…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.