„W obronie honoru” – Odcinek 44: Kryjówka

W 44. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana nakrywa Leonarda na zdradzie. Emisja 19 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Beatriz prosi Eleazara i Matilde, żeby zostawili ją sam na sam z Samuelem. Horacio upija się i zasypia, podczas gdy Andrea wyznaje mu, że jest zakochana w Samuelu. Samuel urządza scenę w Palenque, żeby wzbudzić zazdrość Patricii. Ulises ostrzega Patricię, że ją zwolni, jeśli nie uspokoi Samuela.

Cayetana nakrywa Leonarda na uprawianiu seksu z inną kobietą. Chociaż nie wie, że jest nią Isadora, zapowiada, że nigdy nie wybaczy mu tej zdrady. Następnie szuka pocieszenia w towarzystwie Fernándeza. Verónca i Pablo spotykają się na plaży. Flavio próbuje skontaktować się telefonicznie z Iriną. Andrea jest zdecydowana wyznać miłość Samuelowi, lecz wycofuje się, gdy widzi, jak ten prosi o rękę Patricię.

Flavio wymawia Arturowi, że nie walczy o Sofíę. Cayetana pozbawia Leonarda władzy na ranczu. Przywraca Pabla i Andreę na stanowiska kierownicze. Irina namawia Sofíę, żeby wróciła do Artura i choć ona jedna zakosztowała szczęścia. Flavio i Arturo dowiadują się, że Irina i Sofía przebywają w domku na plaży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.