Sofía prosi Artura, żeby zaczekał kilka dni na jej ostateczną decyzję. Andrea zmusza Samuela, żeby umył jej samochód swoją koszulką. Irina sądzi, że Flavio spotyka się jednocześnie z nią i z Verónicą i jest jej z tego powodu przykro. W trakcie rozmowy z mężczyzną informuje go o swoim wyjeździe oraz dodaje, że następnym razem zobaczą się dopiero w dniu jej ślubu.

Cayetana i Soledad nakrywają Flavia w pokoju Iriny. Jemu udaje się oszukać je zmyślonym na poczekaniu wytłumaczeniem. Soledad nakazuje braciom Gallardo trzymać się z dala od sióstr del Junco. Rocío dowiaduje się o pocałunku Veróniki z Pablem. Matilde zdradza Elezaraowi, że pragnie zniszczyć Beatriz, żeby zagarnąć dla siebie cały spadek.

Podczas kolacji Beatriz zachęca braci Gallardów do przyjęcia oferty pracy na jej ranczu. Cayetana prosi Emilia, żeby zrezygnował z kupna rancza „Alcazár”, zaś w zamian przyjął ranczo Gallarda. Horacio zaprasza Andreę na kolację z zamiarem zaciągnięcia jej do łóżka. Beatriz mdleje w ramionach Samuela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.