„W obronie honoru” – Odcinek 41: Oswobodzeni

W 41. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Irina i Flavio zostają odnalezieni. Arturo chce odejść z rancza. Emisja 14 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Verónica rozpoznaje w lesie miejsce ze swojego snu. Flavio próbuje nie dopuścić, by Irina straciła przytomność. Arturo zapowiada Sofíi, że postanowił odejść z rancza. Flavio szuka pomocy dla Iriny. Samuel wyjaśnia Arturowi, że ślub Iriny jest farsą. Sofía uprzedza Soledad o planach Artura. Irina i Flavio zostają odnalezieni. Ranna dziewczyna trafia do szpitala. Néstor mówi Cayetanie, że Flavio uratował życie jej córce. Arturo i Samuel dowiadują się o pojawieniu się ich brata. Cayetana dziękuje Néstorowi za odnalezienie córki.

Candela mówi Ulisesowi, że Patricia wciąż go kocha. Verónica opowiada Flaviowi swój sen. Andrea nakrywa Flavia na pocałunku z Iriną. Arturo stawia się Leonardowi. Verónica próbuje znaleźć wyjaśnienie dla swoich wizji i snów. Arturo i Samuel ściskają odnalezionego brata. Irina odzyskuje przytomność i relacjonuje siostrom wszystko, przez co przeszła. Néstor opowiada Cayetanie o tym, w jaki sposób doszło do porwania. Arturo zmusza Flavia do zostawienia Iriny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Comments

  1. Czy veronika jest siostrą braci rey

    1. Tak Veronica jest ich siostrą :-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.