„W obronie honoru” – Odcinek 26: Prawdziwe zamiary

W 26. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Nena domyśla się, że bracia Gallardowie szukają zemsty za śmierć Almy. Emisja 23 czerwca 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Sofía przerywa kłótnię Leonarda z Arturem. Candela zostaje nową królową Palenque. Flavio jest rozczarowany decyzją Iriny o poślubieniu Daría. Nie pozwala jej dojść do słowa, gdy ta usiłuje zdradzić mu powód, dla którego wychodzi za mąż. Andrea nakrywa Sofíę i Artura w stajni i czyni siostrze wyrzuty. Patricia nie może znaleźć nowej pracy. Do tego Candela dokucza jej, chwaląc się, że została nową gwiazdą. Cayetana wręcza Irinie prezent z okazji zaręczyn – nowy samochód. Fernández dowiaduje się o spotkaniu Ulisesa i Leonarda w Palenque. Nena domyśla się, że Samuel i jego bracia szukają zemsty na rodzinie Del Junco za śmierć Almy i próbuje upewnić się, czy ma rację. Leonardo obiecuje Cayetanie, że zadba o jej bezpieczeństwo. 

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.