„W obronie honoru” – Odcinek 25: Zaręczyny

W 25. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Irina pomaga Daríowi w przejęciu spadku. Leonardo prowokuje Artura. Emisja 22 czerwca 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Sofía wyyrzuca Leonarda ze swojej sypialni. On nie słucha żony i wykorzystuje jej stan upojenia, by ją posiąść. Samuel budzi się, gdy Andrea próbuje go pocałować. Darío jest zachwycony pomysłem Iriny. Soledad słyszy odgłosy strzałów i biegnie do pokoju Sofíi. Okazuje się, że Felipe sięgnął po broń, by powstrzymać Leonarda przed dokonaniem gwałtu. Ulises pozbywa się Patricii z Palenque. Ona odgraża mu się.

Emilio uświadamia Cayetanę, że to Leonardo zaszkodził koniowi. Lekarz zauważa szybką poprawę stanu zdrowia Samuela. Cayetana dowiaduje się o próbie gwałtu i uprzedza Leonarda, że nie może zmuszać Sofíi do bycia z nim. Wspomina zięciowi również o swoim spotkaniu z Emiliem. Patricia zwraca się do Ulisesa z prośbą o pomoc, ale ten ignoruje jej problem. Ulises proponuje Candeli, żeby została nową gwiazdą Palenque. Sofía chce poznać zdanie Soledad na temat zachowania braci Gallardów. Irina ogłasza swoje zaręczyny z Daríem. Leonardo prowokuje Artura.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.